Personální agentura BessteM

Pracovní zakázky v Německu a Rakousku

Soustředíme se na pracovní zakázky v Německu a Rakousku. Disponujeme týmem zkušených personalistů, kteří se postarají o Vaší spokojenost.
Dokážeme rychle nalézt kvalitní zakázky ve stavebnictví a jiných odvětvích. Sdělíme Vám bližší informace o zakázce a také Vám poradíme, jaké dokumenty budete potřebovat s sebou.

Pracovní zakázky v Německu a Rakousku

Podívejte se na aktuální nabídku našich zakázek, nebo nás rovnou kontaktujte.
Aktuální pracovní zakázky v Německu a Rakousku naleznete na naší facebookové stránce.Nevybrali jste si žádnou z našich zakázek? Vyplňte náš kontaktní formulář níže.

Pracovní zakázky zasíláme emailem 2x týdně

    Dokumenty / certifikáty

    Dokumenty / certifikáty


    Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

    Souhlasím:

    * Vyžadováno!