Personální agentura BessteM

Vážení uchazeči o zaměstnání,

děkujeme za důvěru, se kterou se na nás obracíte.

Důvodů, proč hledáte práci, může být mnoho. Proč ale neodstranit důvod, proč ji najít nemůžete? Služeb personálních agentur využívá řada velkých firem a společností. Personální agentura, která takovýmto firmám šetří čas s vyhledáváním nových pracovníků, Vám může pomoci se prosadit.

Nabízíme Vám profesionální personálně-poradenské služby při hledání zaměstnání, rozvoji Vaší pracovní kariéry a Vašeho profesního růstu.
Našimi klienty jsou tuzemské i mezinárodní společnosti, zpravidla středně velké firmy nebo velké korporace, které nabízejí široké možnosti pracovního uplatnění v mnoha různých odvětvích. 

Řekněte nám, co od pracovního místa očekáváte a my Vám ho najdeme.

  Hledaná pozice / profese?* (zdravotní asistent, daňový poradce , automechanik)

  Jméno*

  Příjmení*

  Telefon*

  E-Mail*

  Průvodní dopis

  Foto

  Životopis

  Certifikáty


  Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

  Souhlasím:

  * Vyžadováno!