Personální agentura BessteM

Letecký mechanik m/ž

Kategorie: Letecký mechanik Transport, logistika, doprava, distribuce
Město: Hamburg-Finkenwerder (Hamburg), Gilching (Bavorsko)
Směrovací číslo: 21129, 82205
Referenční číslo: 10000-1190584387-S

Jako certifikovaný poskytovatel personálních služeb své zákazníky hledáme okamžitě

Místo: 21129 Hamburg-Finkenwerder (Hamburg)

Váš profil:
– Německý jazyk minimálně B1
– Absolvované vyučení leteckého konstruktéra nebo mechanika nebo kvalifikovaného dělníka v profesi zpracování plastů/kovu nebo srovnatelné jiné získané znalosti a několikaletou odbornou praxi
– Zkušenosti s výrobou a nýtováním součástí letadel (kovové a CFRP) a se zpracováním a aplikací 2D/3D konstrukčních dokumentů
– Kvalitní a nezávislá práce
– flexibilní a připravené k použití
– silné schopnosti týmové práce
– bezvadný jízdní rekord
– Ochota cestovat mezi Hamburkem, Toulouse, Saint Nazaine (minimální závazek 24 měsíců)

Náplň práce:
– Spojte součásti letadla do podskupin pomocí lícovaných a univerzálních nýtů
– Umístěte a přinýtujte komponenty CFRP v pláštích a sekcích v souladu s koncepcemi sestavy A350 a platnými AIPI
– Práce na celém letadle v segmentech PAG

Zaměstnavatel nabízí:
– pracovní smlouva na dobu neurčitou (probíhá na dobu určitou)
– Zkušební doba 6 měsíců
– Výdělky od 18,00 EUR/hod., po 3 týdnech 18,46 EUR/hod. plus € 64,00/den bez daně
– První dva týdny ubytování zdarma, poté dle domluvy
– dovolená až 30 dní (v závislosti na délce služby)

Ref.č. 10000-1190584387-S

V případě zájmu posílejte své životopisy v německém jazyce. Uveďte referenční číslo pracovní nabídky.

Kontakty :
M. Gotzmann, e-mail: info@besstem.eu, mobil: +420 773 022 118 CZ

J. Kuzminska, e-mail: kuzminska@besstem.eu, mobil: +420 773 694 284 CZ
tel.: +49 351 332 417 12 DE kancelář

Adresa: Personalagentur BessteM, Großenhainer Str. 75, 01127 Dresden

Foto

Životopis

Certifikáty

Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

Souhlasím:

* Vyžadováno!

« | Zobrazit všechny nabídky | »