Personální agentura…

Pokojská (m/ž) v hotelu v Dresden

Kategorie: Pokojská, úklid
Město: Dresden
Směrovací číslo: 01159
Referenční číslo: 10000-1174636547-S

Do hotelu v 01159 Drážďanech hledáme zaměstnance na pozici:

Pokojská (m/ž) v Dresden

Počet volných míst: 4

Náplň práce:
– úklid pokojů a veřejných prostorů hotelu
– výměna povlečení, ručníků
– hlášení nutných oprav v jednotlivých pokojích
– pomoc při snídaňovém servisu

Váš profil:
– zkušenosti v této oblasti výhodou
– německý jazyk na základní komunikativní úrovni
– nebo se domluvíte anglicky
– fyzická odolnost
– ochota pracovat o víkendech, ve svátcích

Zaměstnavatel nabízí:
– přímá pracovní smlouva s hotelem
– částečný úvazek 25-30 hodin/týden
– pracovní doba pondělí-neděle 8:30 – 14:00/15:00 hodin (5 dní + 2 dny volna)
– mzda: 10,05 €/h
– možnost příspěvku na dopravu
– 24 dní dovolené
– v případě potřeby možné ubytování (byt s kuchyňským koutem) za 320 €

Ref. č: 10000-1174636547-S

V případě zájmu posílejte své životopisy v německém jazyce. Uveďte referenční číslo pracovní nabídky.
Kontakty:
M. Gotzmann, e-mail: info@besstem.eu
mobil: +420 773 022 118 CZ, tel.: +49 351 332 417 12 DE kancelář

Foto

Životopis

Certifikáty

Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

Souhlasím:

* Vyžadováno!

« | Zobrazit všechny nabídky | »