Personální agentura…

Zdravotní sestra / ošetřovatelka / pečovatelka (m/ž)

Kategorie: Ošetřovatel/ka (senioři, tělesně postižení ad.) - odborný personál Zdravotní sestra/zdravotní ošetřovatel
Město:
Směrovací číslo:
Referenční číslo: 10000-1172133165-S

Pro našeho klienta hledáme zaměstnance na pozici:

Počet volných míst: 4

Nástup možný ihned!

Místo práce: jižní Německo

Požadujeme:

  • Ukončení vzdělání jako zdravotní sestra / ošetřovatelka / pečovatelka (německý doklad/český dokument, který lze v Německu uznat)
  • Znalosti němčiny min. na úrovni B2 – domluva s klienty a kolegy nutná

Náplň práce:

  • Práce v nemocnici nebo v ambulantní péči

Zaměstnavatel nabízí:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, plný úvazek (40 h/týden)
  • Výdělek 1.900 – 2.500 €/měs. (brutto) dle kvalifikace
  • 25 % příplatek za práci v noci, 50 % příplatek za práci v neděli a ve státní svátek
  • 30 dní dovolené
  • Pondělí až pátek na směny
  • Pracovní oblečení
  • Ubytování může být v případě potřeby zajištěno (nájemné cca 200 € měsíčně)

V případě zájmu posílejte své životopisy v německém jazyce. Uveďte referenční číslo nabídky.

Kontakty:

K. Marková, e-mail: personalagentur@besstem.eu

mobil.: +420 773 496 929 CZ, tel.: +49 351 332 751 37 DE kancelář

M. Gotzmann, e-mail: info@besstem.eu,

mobil.: +420 773 022 118 CZ, tel.: +49 351 332 417 12 DE kancelář

Foto

Životopis

Certifikáty

Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

Souhlasím:

* Vyžadováno!

« | Zobrazit všechny nabídky | »