Personální agentura…

On-Site Manažer/ka m/ž s ubytováním v Bad Lauterberg im Harz

Kategorie: Jiné - obchod, odbyt, marketing Ostatní pracovní nabídky Personální pracovník Technický sektor - kancelářské práce
Město: Bad Lauterberg im Harz
Směrovací číslo: 37431
Referenční číslo: 10000-1178258463-S

Pro tuto nabídku je nutná velmi dobrá znalost německého jazyka (úroveň C1). Podrobnosti k nabídce jsou uvedeny v německém jazyce.

Zaměstnavatel nabízí:
– pracovní smlouvu nejprve na 1 rok
– ubytování možné (nájem 270 €/měsíc)
– zkušební doba 6 měsíců
– plat ca. 3.000 €/měsíc Brutto (dle kvalifikace a jazykových znalostí)

Für unseren Kunden suchen wir ab sofort

On-Site Koordinator/in / On-Site Manager/in m/w/d

Einsatzort: 37431 Bad Lauterberg im Harz, Niedersachsen
Ihre Aufgaben:
– verantwortlich für die Kundenbetreuung (im Werkvertrag)
– Überwachung der Arbeitsabläufe in dem On-Site und Meldung jeder Abweichung an den Vorgesetzten (Batterieproduktion / Versand und Verpackung)
– verantwortlich für die Personalplanung
– Führen jede Woche Team- und Schichtleitergespräche mit Protokollierung
– überprüfen stetig die Kenntnisse des unterstellten Personals
– Führung von Personal (ca. 20 – 30 Mitarbeiter mit Wachstum)
Ihr Profil:
– Abitur oder höhere schulische Ausbildung
– Erfahrung im Bereich Versand/Logistik und Personalführung
– Deutschkenntnisse min. B2/C1
– Führerschein von Vorteil
– PKW erforderlich
Arbeitgeber bietet:
– befristeten Arbeitsvertrag für 1 Jahr
– Unterkunft kann gestellt werden (Miete 270 €/Monat)
– Betreuung vor Ort durch Projektleiter
– Probezeit 6 Monate
– Arbeitsstunden ca. 170
– Lohn ca. 3.000 €/Monat Brutto (nach Qualifikation und Sprachkenntnisse)
– Arbeitsmittel werden zur Verfügung gestellt
Ref. Nr.: 10000-1178258463-S
Fühlen Sie sich angesprochen?
Bitte senden Sie uns Ihre Bewerbungsunterlagen zu.
E-mail: info@besstem.eu
Telefon: +49 351 275 781 73
Wir freuen uns auf Sie!

Foto

Životopis

Certifikáty

Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

Souhlasím:

* Vyžadováno!

« | Zobrazit všechny nabídky | »