Personální agentura…

Svářeč / obsluha strojů se svářecí praxí m/ž + ubytování, 18 €/hod.

Kategorie: Obsluha strojů a výrobních zařízení - různé Svářeč (m/ž)
Město: Zwickau (Sachsen)
Směrovací číslo: 08056
Referenční číslo: 10000-1189279681-S

Pro našeho klienta hledáme zaměstnance na pozici:

Svářeč / obsluha strojů se svářecí praxí m/ž + ubytování, 18 €/hod.

Kde: 08056 Zwickau (Sachsen)

Váš profil:
– německý jazyk minimálně A2
– vzdělání nebo školení jako svářeč, svářečský průkaz
– znalosti a zkušenosti s realizací pracovních plánů a výkresů
– odborné zkušenosti v oblasti managementu kvality a environmentálního managementu, zejména separace a likvidace odpadů
– komunikativnost
– samostatnost

Náplň práce:
– podílení se na zřízení/vybavování pracoviště
– seřizování ručních svařovacích zařízení
– kontrola kvality a v případě potřeby provádění následných prací
– provádění a potvrzení kontroly a zaznamenání kontroly na příslušný formulář resp. dokumentace protokolu směn
– opravování drobných závad
– preventivní údržba
– čištění strojů a pracoviště

Zaměstnavatel nabízí:
– pracovní smlouva na dobu neurčitou (běží přes pracovní agenturu)
– plat 18 €/hod + 24 €/den diety (první 3 měsíce nedaňový bonus)
– ubytování zdarma
– vánoční a dovolenkové prémie

Ref. č.: 10000-1189279681-S

V případě zájmu posílejte své životopisy v německém jazyce. Uveďte referenční číslo pracovní nabídky.

Kontakty:
M. Gotzmann, e-mail: info@besstem.eu, mobil: +420 773 022 118 CZ

J. Kuzminska, e-mail: kuzminska@besstem.eu, mobil: +420 773 694 284 CZ
tel.: +49 351 332 417 12 DE kancelář

Adresa: Personalagentur BessteM, Großenhainer Str. 75, 01127 Dresden

Foto

Životopis

Certifikáty

Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

Souhlasím:

* Vyžadováno!

« | Zobrazit všechny nabídky | »