Personální agentura…

Pracovník v kovodělném průmyslu/zámečník/svářeč/konstrukční mechanik (m/ž) ve Wülknitz

Kategorie: Ocelové konstrukce aj. Stavebnictví, Řemesla Svářeč (m/ž) Zámečník, kovář, práce s kovy (m/ž)
Město: Wülknitz
Směrovací číslo: 01609
Referenční číslo: 10000-1171238711-S

Pro našeho klienta hledáme zaměstnance na pozici:

Pracovník v kovodělném průmyslu/zámečník/svářeč/konstrukční mechanik (m/ž)

Výkon práce: 01609 Wülknitz, Sachsen
Nástup: okamžitě

Očekáváme:
– ukončené vzdělání jako zámečník nebo podobné (kovodělný průmysl)
– další kvalifikace: svářeč (WIG, MAG, ocel)
– řidičský průkaz sk. B
– dlouholetá praxe výhodou
– umíte pracovat s technickými výkresy
– německý jazyk min. B1

Náplň práce:
– samostatný výkon činnosti na základě technické dokumentace
– zhotovování dílů různými metodami v kovodělném průmyslu
– kontrol kvality zhotovených produktů/dílů
– výroba, přestavba a oprava ocelových konstrukcí všeho druhu

Zaměstnavatel nabízí:
– pracovní smlouva na dobu neurčitou, plný úvazek (40 h/týden, cca 174 h/měsíc)
– systém práce: po-čt 6:30 – 15:30, pá 6:30 – 13:00
– žádné montáže
– základní mzda: 13 – 14 €/h brutto
– zkušební doba 6 měsíců
– pracovní nářadí bude poskytnuto
– dovolená: 24 dní

BEZ ubytování, podpora zaměstnavatelem v případě hledání ubytování

Ref. č.: 10000-1171238711-S

V případě zájmu posílejte své životopisy v německém jazyce. Uveďte referenční číslo pracovní nabídky.

Kontakty:

M. Gotzmann, e-mail: info@besstem.eu
mobil: +420 773 022 118 CZ, tel.: +49 351 332 417 12 DE kancelář

Foto

Životopis

Certifikáty

Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

Souhlasím:

* Vyžadováno!

« | Zobrazit všechny nabídky | »