Personální agentura…

PHP / Perl Developer m/ž

Kategorie: IT (informační technologie) - různé IT a inženýrské práce, reklama
Město: Radebeul
Směrovací číslo: 01445
Referenční číslo: 10000-1178329100-S

Pro našeho klienta hledáme zaměstnance na pozici:

Kde: 01445 Radebeul, Sachsen

Náplň práce:
– uskutečňování nejrůznějších rozšíření a inovací na stávajících portálech ve spolupráci s mezinárodním vývojovým týmem
– analýza požadavků stejně jako vypracovávání technických konceptů
– vývoj nových (stejně jako rozšiřování stávajících) modulů za pomoci softwarů JIRA, Confluence, GIT und Docker
– analýza a odstraňování chyb (bugů) stejně jako zpracování dotazníků z databází

Váš profil:
– vzdělání v oboru informatiky nebo IT oboru + praxe
– velmi dobré znalosti a praktické zkušenosti s vývojem s PHP a Perl stejně jako v oblasti web. servisů (REST, SOAP)
– dobrá znalost databáze MySQL a nejlépe alespoň základní zkušenost s NOSQL-databází
– komunikační a týmové schopnosti, stejně jako samostatnost při práci
– německý jazyk min. B1

Zaměstnavatel nabízí:
– plný úvazek, pracovní smlouva na dobu neurčitou
– pracovní doba pondělí – pátek od 9:00 do 15:00 hodin
– plat dle vzdělání, kvalifikace, zkušeností Gehalt
– podpora při hledání ubytování
– další vzdělávání, školení, zvyšování odborné kvalifikace
– možnost využívat firemní wellness (fitness s osobním trenérem, wellness v relaxační zóně), herní odpočinkovou zónu s fotbálkem, herními konsolemi aj.
– DVB-Jobticket (jízdenka do MHD)
– firemní důchodové připojištění

Ref. č.: 10000-1178329100-S

V případě zájmu posílejte své životopisy v německém jazyce. Uveďte referenční číslo pracovní nabídky.
Kontakty:
M. Gotzmann, e-mail: info@besstem.eu
mobil: +420 773 022 118 CZ, tel.: +49 351 332 417 12 DE kancelář
www.besstem.eu

Foto

Životopis

Certifikáty

Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

Souhlasím:

* Vyžadováno!

« | Zobrazit všechny nabídky | »