Personální agentura…

Ošetřovatelka / pečovatelka / zdr. sestra m/ž terénní služba

Kategorie: Ošetřovatel/ka - pomocný personál Ošetřovatel/ka (senioři, tělesně postižení ad.) - odborný personál Sociální sektor, ošetřovatelství Zdravotní sestra/zdravotní ošetřovatel
Město: Dresden
Směrovací číslo:
Referenční číslo: 10000-1175294348-S

Pro našeho klienta z oblasti ambulantní péče v Dresden hledáme zaměstnance na pozici:

Ošetřovatelka / pečovatelka / zdr. sestra m/ž terénní služba – odborný i pomocný personál

Náplň práce:
– činnost dle SGB XI, § 36
– úklidové práce

Váš profil:
– úspěšně ukončené vzdělání v oblasti ošetřovatelství nebo zdravotnictví: Altenpfleger/-in examiniert, Altenpflegehelfer/-in oder Krankenschwester/-pfleger
– řidičský průkaz sk. B podmínkou!
– uznání kvalifikace k výkonu práce LG 1/SGB V
– německý jazyk min. B1
– odolnost vůči stresu, komunikativnost

Nabídka:
– přímá smlouva se zaměstnavatelem
– plný úvazek 35-40 h/týden.
– pondělí-neděle, 5 pracovních dnů + 2 dny volna, 2 směny
– ranní směna 6:00 – 14:30, odpolední směna 15:00 – 21:30 hodin
Tel. pohotovost 18:00 – 6:00 hodin
– mzda:
Pomocný personál: 11 €/h -> cca 1.675 € při 35 h/týden -> přesčasy jsou propláceny
Odborný personál: dle kvalifikace, zkušeností, dle dohody
– Příplatky za noční 25 %, neděle 50 %, státní svátky 100 %
– pendleři dostanou navíc příspěvek na benzín v hodnotě 250 €
– ubytování možné – 150 € osoba
– 28 dní dovolené (2 soboty)
– služební automobil

Ref. č.: 10000-1175294348-S

V případě zájmu zašlete životopis v NĚMECKÉM jazyce + uveďte ref. číslo!

Kontakt:

M. Gotzmann, Email: info@besstem.eu
mobil: +420 773 022 118 CZ, tel.: +49 351 332 417 12 DE kancelář

Foto

Životopis

Certifikáty

Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

Souhlasím:

* Vyžadováno!

« | Zobrazit všechny nabídky | »