Personální agentura…

Ošetřovatelka a zdravotní sestra m/ž do ambulantní péče (60 km od Teplic)

Kategorie: Ošetřovatel/ka - pomocný personál Ošetřovatel/ka (senioři, tělesně postižení ad.) - odborný personál Sociální sektor, ošetřovatelství
Město: Brand-Erbisdorf; Oederan
Směrovací číslo: 09618; 09569
Referenční číslo: 10000-1175532620-S

Pro našeho klienta z oblasti péče o seniory v Striegistal hledáme:

Ošetřovatelka a zdravotní sestra m/ž do ambulantní péče

Místo výkonu práce:
– Brand-Erbisdorf (Sachsen; 60 km od Teplic) oder
– Oederan (Sachsen; 75 km od Teplic)

Náplň práce:
– ambulantní péče o seniory
– ošetřovatelství – ošetření ran, převazy, injekce, poskytování léků, pozorování…
– poskytování základní péče – péče o tělo, oblékání, převlékání postelí, pomoc při chůzi…

Váš profil:
– kvalifikace a zkušenosti v tomto oboru
– minimální kvalifikace LG1 v ošetřovatlství (u zdravotníků)
– německý jazyk min. B1
– řidičský průkaz

Nabídka:
– smlouva přímo se zaměstnavatelem
– pracovní mslouva na dobu neurčitou
– 30 – 35 h/týden
– směnný systém od pondělí do neděle, 6:00 – 22:00 hodin
– mzda: ošetřovatelka: 11,20 €/h brutto
zdravotní sestra: 12,50€/h brutto
+ příplatky
– 25 dní dovolené

Máte-li zájem o absolvování vzdělání jako ošetřovatelka, můžete nás také kontaktovat.

Ref. č.: 10000-1175532620-S

V případě zájmu posílejte své životopisy v německém jazyce. Uveďte referenční číslo pracovní nabídky.
Kontakty:
M. Gotzmann, e-mail: info@besstem.eu
mobil: +420 773 022 118 CZ, tel.: +49 351 332 417 12 DE kancelář

Foto

Životopis

Certifikáty

Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

Souhlasím:

* Vyžadováno!

« | Zobrazit všechny nabídky | »