Personální agentura…

Ošetřovatelka/zdravotní sestra (m/ž) v Dresden

Kategorie: Ošetřovatel/ka (senioři, tělesně postižení ad.) - odborný personál Sociální sektor, ošetřovatelství Zdravotní sestra/zdravotní ošetřovatel Zdravotnictví, wellness, sport
Město: (Deutsch) Dresden
Směrovací číslo: 01157
Referenční číslo: 10000-1171486313-S

Pro našeho klienta hledáme:

Ošetřovatelka/zdravotní sestra (m/ž)

Nástup: ihned

Počet volných míst: 1-2

Výkon práce: Dresden

Požadujeme:

  • vzdělání jako pečovatelka, ošetřovatelka, zdravotní sestra apod. (německé osvědčení nebo evropské, které je uznáno pro Německo)
  • německý jazyk min. B1 (nutná komunikace s klienty a kolegy)
  • přívětivé a profesionální chování a jednání se seniory a těžce postiženými lidmi

Náplň práce:

  • domácí intensivní péče (1 pacient) (ALS, Sondenernährung)
  • 12 hodinové směny

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou, plný úvazek (zkušební doba 6 měsíců)
  • velmi dobré finanční ohodnocení: základní mzda od 14 €/h (brutto) + příplatky (cca 300-340 €/měsíc)
  • příplatky za noční 25 % resp. 40 % (Staffelung), neděle, státní svátky atd.
  • Gesundheitsprämie, Altersvorsorge, VWL vom AG

Řidičský průkaz sk. B + vlastní automobil výhodou, ale není nutné. V případě potřeby firemní automobil. Místo výkonu práce je bezproblémově dosažitené MHD.

Zaměstnavatel pomůže v případě hledání ubytování.

Ref. č.: 10000-1171486313-S

V případě zájmu posílejte své životopisy v německém jazyce. Uveďte referenční číslo pracovní nabídky.

Kontakty:

M. Gotzmann, e-mail: info@besstem.eu
mobil: +420 773 022 118 CZ, tel.: +49 351 332 417 12 DE kancelář

Foto

Životopis

Certifikáty

Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

Souhlasím:

* Vyžadováno!

« | Zobrazit všechny nabídky | »