Personální agentura…

Pracovník m/ž ve skladu se znalostmi z kovodělného průmyslu ve Freitalu

Kategorie: Pracovník ve skladu, obsluha vysokozdvižného vozíku (m/ž) Skladník, operátor ve skladu (m/ž) Zpracování kovů/kovodělný průmysl
Město: Freital
Směrovací číslo: 01705
Referenční číslo: 10000-1186010648-S

Pro našeho klienta hledáme zaměstnance na pozici:

Pracovník m/ž ve skladu se znalostmi z kovodělného průmyslu

Kde: 01705 Freital, Sachsen

Váš profil:
– znalosti z kovodělnictví nebo zkušenosti s prací s různými kovy
– zkušenosti s VZV (řidičský průkaz na VZV není nutný)
– německý jazyk min. B2 úroveň (komunikace se zákazníky)
– přesnost, loajalita, týmový duch
– jste přátelský, pracovitý a jednáte férově a upřímně
– ochota pracovat na směny

Náplň práce:
– zodpovědné vedení skladu (hotové a rozpracované výrobky, spotřební materiály atd.)
– poradenství a péče o zákazníky
– kompletování zboží k expedici a do produkce a balení zboží určeného k transportu
– nakládka a vykládka zboží od zákazníků a dodavatelů
– elektronická dokumentace příjmu a výdeje zboží
– vyhotovování a kontrola dodacích listů
– transport pomocí VZV
– kontrola spotřebního materiálu a zodpovědnost za něj
– popř. výpomoc v produkci (přípravné a dodatečné práce)

Zaměstnavatel nabízí:
– pracovní smlouva na dobu neurčitou, zkušební doba 6 měsíců
– plný úvazek
– základní mzda ca. 12,40 – 12,80 €/h
– 24 dní dovolené
– pracovní doba: pondělí – pátek
– ranní směna: 6:00 – 15:00 hodin; odpolední směna: 15:00 – 23:00 hodin
– intenzivní zapracování

Ref. č.: 10000-1186010648-S

V případě zájmu posílejte své životopisy v německém jazyce. Uveďte referenční číslo pracovní nabídky.

Kontakty :

Gotzmann, e-mail: info@besstem.eu, mobil: +420 773 022 118 CZ

Kuzminska, e-mail: kuzminska@besstem.eu, mobil: +420 773 694 284 CZ

tel.: +49 351 332 417 12 DE kancelář

Adresa: BessteM, Großenhainer Str. 75, 01127 Dresden

Foto

Životopis

Certifikáty

Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

Souhlasím:

* Vyžadováno!

« | Zobrazit všechny nabídky | »