Personální agentura…

Prodavačka (m/ž) v řeznictví/uzenářství v Drážďanech

Kategorie: Prodavač/ka Řezník/ce
Město: Dresden
Směrovací číslo: 01099
Referenční číslo: 10000-1175159396-S

Do řeznictví v 01099 Dážďany hledáme:

Prodavač (m/ž) masa a uzenin

Počet míst: 2
Nástup: ihned

Náplň práce:
– prodej masa a uzenin
– komunikace se zákazníky (poradit, doporučit…)
– vybalování zboží na pultu a úklid
– balení zboží a kasírování

Váš profil:
– vzdělání jako prodavačka, se zkušeností s prodejem potravin (nejlépe v řeznictví/uzenářství)
– znalosti hygienických předpisů a práce s potravinami
– německý jazyk min. B2 – komunikace a poradenství se zákazníkem
– příjemné vystupování

Nabízíme:
– přímá smlouva se zaměstnavatelem
– plný úvazek (40 hodin/týden) nebo částečný (30 hodin/týden)
– pondělí-pátek v době od 6:00 – 19:00 hodin, soboty 6:00 – 14:30 hodin
– 2 směny: ranní 6:00 – 14:00, odpolední 11:00 – 19:00
– mzda dle kvalifikace a zkušeností, od 10 €/h
– příspěvek na dopravu 44 €/měsíc
– 24 dní dovolené v roce

Ref. č.: 10000-1175159396-S

V případě zájmu posílejte své životopisy v německém jazyce. Uveďte referenční číslo pracovní nabídky.

Kontakty:
M. Gotzmann, e-mail: info@besstem.eu
mobil: +420 773 022 118 CZ, tel.: +49 351 332 417 12 DE kancelář

Foto

Životopis

Certifikáty

Prohlašuji, že souhlasím se zařazením svých osobních údajů do databáze agentury BessteM. Byl/-a jsem informován/-a o tom, že údaje jsou ukládány do databáze za účelem zprostředkování vhodných pracovních nabídek agenturou výhradně na základě objednávky ze strany zaměstnavatele (zadavatele). O poskytování údajů třetím osobám, zejména klientům agentury BessteM, bude uchazeč neprodleně informován. Agentura BessteM musí při zpracování, využívání a předávání osobních údajů dodržovat předpisy německého Spolkového zákona na ochranu osobních údajů. Tento souhlas můžu kdykoli odvolat a nemám ze zákona nárok na využití svých údajů agenturou BessteM. BessteM si vyhrazuje právo smazat části, popř. veškeré mé údaje bez udání důvodů.

Souhlasím:

* Vyžadováno!

« | Zobrazit všechny nabídky | »